Корзина
69 отзывов
+380
67
474-85-38
+380
93
969-36-91
+380
99
439-68-93
УкраинаКиевская областьБелая Церковьул. Клиническая 6
Корзина
BELVET.UA - ветеринарный интернет-магазин №1

О нас

На сьогоднішній день, група компаній БЕЛВЕТ – команда з багаторічним досвідом роботи, що динамічно розвивається. Розпочала свою діяльність з  дистриб'юції ветеринарних препаратів на ринку.

Основними сферами діяльності групи компаній є: реалізація ветеринарних препаратів, пронутрієнтів, преміксів, кормів та кормових добавок, надання ветеринарних послуг, реалізація засобів дезінфекції і гігієни, обладнання.

Наша місія - забезпечити доступність життєво важливих інноваційних ветеринарних лікарських засобів на території України. Ми прагнемо бути кращими в усьому, удосконалюватись та приносити користь нашим клієнтам! Ми за високі стандарти в роботі!

В 2005 році була отримана ліцензія на оптово-роздрібну торгівлю ветеринарними препаратами ФОП Харута В. А. та розпочата активна діяльність на ринку.

2006 рік – ФОП Харута В. А. регіональний дистриб’ютор компанії Інвек (виробництво вітчизняни БМВД, преміксів та кормів для с/г тварин).

2007 рік – ФОП Харута В. А. офіційний дилер Interchrmie (ветеринарні препарати).

2008 рік – ФОП Харута В. А. офіційний дилер світового лідера у розробці та виробництві продукції для здоров'я тварин Intervet (MSD Animal Health).

У 2009 році було зареєстровано юридичну особу  ПП «БЕЛВЕТ».

2011-2012 роки – ФОП Харута В. А. офіційний дилер міжнародної компанії, що здійснює виробництво ветеринарних лікарських засобів та вакцин Файзер (Zoetis).

2012 рік – ПП "БЕЛВЕТ" офіційний дистриб'ютор ГЕА ФАРМ ТЕХНОЛОДЖІЗ (засоби гігієни доїння).

2013 рік – ФОП Харута В. А. та ПП «БЕЛВЕТ» ексклюзивні дилери одного із світових лідерів виробництва пронутрієнтів, що спеціалізується на інноваціях в сфері годівлі тварин BIOVET, S.A.

2015 рік – був підписаний контракт на ексклюзивну дистриб'юцію Richter Pharma AG (ветеринарні препарати, що спеціалізуються на "контролі болю у тварин").

2015 рік для розвитку напрямку преміксів, готових кормів, кормових добавок створюється команда спеціалістів з вивиденням юридичної особи ТОВ «БЕЛМІКС».

Група компаній має багаторічний досвід роботи з господарствами, птахофабриками, холдингами, ветеринарними клініками, аптеками, зоомагазинами та іншими оптовими компаніями і приватними особами.

Гарантія якості, широкий асортимент і високий сервіс обслуговування допомагає створювати тривалі партнерські відносини з кожним клієнтом, який зацікавлений у піднесенні і процвітанні сільськогосподарської галузі.